Blogroll

Blogger news

Popular Posts

About

Blogger templates

Blogger tarafından desteklenmektedir.

29 Ocak 2016 Cuma

Hayat her zaman rayında gitmez. İstemediğiniz biçimde gerçekleşen olaylar, sizi üzebilir. Bu üzüntülerin en büyüklerinden birisi, eşinizi ya da sevgilinizi kaybetmektir. Sevdiğiniz insanın sizi terk etmesi demek, hayatta tutunduğunuz yegane dşayetin kaybedilmesi demektir. Mutsuzluk, perişanlık, huzursuzluk ve daha çoğu olumsuz durum, sevdiğinizi kaybetmenizden kaynaklı hayatınızı zehir eder. Yaşam kalitenizde düşmeler oluşur. Ancak bu duruma daha çok katlanmamak gerektiğini bilmeniz gerekir. Gideni geri getirme büyüsü, sevdiğini kaybeden kimselerin acılarına şifa olmak için yapılmaktadır.

Neden bu büyü?
Sevdiklerinden ayrılan yalnız onların hasretiyle yanıp tutuşan ve hayatlarını tekrar düzene koyma isteyen kişiler, gideni geri getirme büyüsüne müracaat edebilirler. Bu büyü vasıtası ile ayrılan kişi büyük bir hasretle tekrar kapınızı çalacaktır. Sevgilisinden ayrılan ya da eşinden uzaklaşan kişiler bu büyü vasıtası ile tekrar eski ve mutlu yaşamlarına dönebilirler. Hayatlarında sevdiği kişilere tekrar yer vermek isteyen ve onları eskisinden daha çok sevgi ve güzelgörü sunmak isteyen kişiler, geri getirme büyüsü vasıtası ile telafi etme imkânı da bullinkar.

Tabi terk edilmenin tek nedeni kendi hatalarınız olmayabilir. Birçok etki ve tesir sevgili olanların ya da evli olanların ayrılık yaşamalarına neden olur. Bazı durumlarda hiçbir neden söz konusu değilken ayrılmalar meydana gelebilir. Bu durumda da sizlere bir büyü yapılmış olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Ancak bu net olmasa da düşmanlarınız ve sizi kıskanan kişiler tarafından ayırma büyüsü yapılmış olabileceğini düşünmek ve şüphelenmek doğru olabilir. Bunun içinde ilaveten bakım yaptırabilirsiniz.

Gideni geri getirme büyüsü etkisini hemen gösteren büyüler arasındadır. Çok eskilere dayanan ve ayrılma noktasına gelmiş yuvaların yeniden çokı sıkaya bir araya gelmesini sağlayan bir büyüdür. Sevgililerin tekrar ayrılmamak üzere bağlanmasını ve evli olanların yuvalarının tekrar eskisi gibi hoş bir biçimde tesis edilmesini sağlamaktadır. Ancak büyüyü yapacak olan kişinin tecrübeli ve işi bilen bir kimse olması gerekir. şayet medyum olan kişi daha önceleri geri getirme büyüsü yapmadıysa, tesiri ya hiç olmayacak veya çok geç bir tesir söz konusu olacaktır. Bu nedenle işinin ehli olan medyumlardan yardım almanız ve geri getirme büyülerinin onların yapmasını tercih etmeniz gerekir. Sevdiklerinizle bir ömür geçirmeniz dileğiyle!